Sponsorlu Bağlantılar

Blog Sayfa veya Siteye Nasıl Radyo Eklenir?

747 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda blog sayfası , web sitesi olanlar için radyo nasıl eklenir? radyo kodları nasıl eklenir bununla ilgili bilgi vereceğim. Çoğu blog sahipleri sitelerine görsellik ve siteye gelenlerin hoş vakit geçirmeleri için radyo eklenti koyarak radio dinlemelerini istemektedir.

siteye-radyo-nasil-eklenir

radyo siteye eklemek için bir eklenti kullanmayacağız , bu eklentide mini bir player kodu ile bu işi yapmaya çalışacağım. 

<audio controls autoplay=”autoplay”><source src=”radyoadresiyazın″ type=”audio/mp3″></audio>

Yukarıda verilen kodu kırmızı işaretli yere ekleyeceğiniz istediğiniz radyo url adresini yapıştırın ve bu kodu sitenizde görülmesi gereken yere metin kodu olarak yapıştırın. 

“Yukarıda kod çalışmıyorsa radyo ekleme kodu anahtar kelimesi ile google aratırsanız onlarca site üzerinde farklı radyo kanalların kodlarını bulabilirsiniz istediğiniz bir radyo kanalı varda radyo ekleme kodu+radyo ismi şeklinde aratabilirsiniz. “

Arama Tags & Etiket ;

radyo player kodu , radyo nasıl eklenir , radio nasıl eklenir , radyo ekleme site , radyo ekleme blogsayfa , siteye radyo ekleme , sayfaya radyo nasıl eklenir , istek hatlı radyo

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın