Sponsorlu Bağlantılar

gönder menüsüne yeni programlar ekleyiniz

325 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda bir dosya , resim , mp3 gibi dosyaları bir başka aygıta yada harddiske göndermek istediğimizde dosyanın üzerine gelip Shift tuşuna basıp gönder yaptığınızda menü açılacak göndermek istediğiniz yere bu şekilde gönderebilirsiniz.

 

bilgisayar gönder menusuResimde görüldüğü gibi bir dosya göndermek için Gönder menusu açılacak burada nereye göndermek istiyorsanız seçebilirsiniz. Bu menüye başka program yada resimler,müzik,belgelerim gibi klasörler başka bir uygulama ekleye bilirsiniz.

başlat menusu

 

Bunun için yapmanız gereken Başlat kısmındaki arama yerine   ”  shell:sendto ” yazarak bir klasör gelecek bu klasör boşluk kısmına sağ fare tuşu ile Yeni > Kısayol ve buradan istediğiniz öğeyi seçebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

gönder menüsüne program ekleme, gönder menüsü, gönder yeni öğe ekleme, gönder menüsüne yeni media ekleme, gönder menüsü özelleştirme, gönder sekmesi kişileştir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın