Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Neden Format Atılamıyor Hatası ve Çözümleri?

548 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar donanım ve yazılımsal olarak iki ana bileşenler bir birini tamamlayarak işlev yapmaktadır. Bilgisayar kasası içinde işlemci, ekran kartı, ana kart, hdd, ram  vs. parçaların tümü bir bilgisayarı inşa etmektedir. Fakat bir işletim sistemi olmazsa bunların hiç bir anlamı yoktur. 

Yeni bir bilgisayar topladınız, yeni bir bilgisayar satın aldınız veya eski bilgisayara format atmak isterken fiziksel donanımsal arızalar değilde yazılımsal yada format’da yaşanan sorunlar, hatalar yaşanabilmektedir. BU konumuzda format atarken yaşanan sorunlar ve bunların çözümleri nelerdir, nedir? bununla ilgili bir sizlerden gelen sorunlara cevap arayacağız. 

format sorunu, format hataları sizde yaşıyorsanız ve bu sorunları yorumlar bölümünden yazarsanız veya soru & cevap forum sayfasına soruları gönderebilir, yazarsanız bizde cevap vermeye çalışacağız. Format’da problem, format sonrası yaşanan hatalar üzerine sizlere yardım merkezi olarak cevap vermeye çalışacağım.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın