Sponsorlu Bağlantılar

Autocad Solidwork için Laptop Önerisi

1.791 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Nihal

Soru Gönder : merhabalar makine mühendisliği öğrencisiyim bir Laptop -Dizüstü almak istiyorum. Autocad Solidworks Katia gibi programlar kullanacağım. Max 2500 2800 gibi bir bütçe ayırabilirim. bir öneriniz var mı ya da hangi özelliklerde araştırmam gerekir? yardım ederseniz sevinirim teşekkürler :)

Cevap : Merhaba Nihal hanım , Bunun için size Asus marka bilgisayar öneririm çünkü , grafik programı çalıştıracağınız için bilgisayar fazla ısınacaktır Bunu Asus bilgisayar ile çözebilirsiniz çünkü Asus marka bilgisayarda ısınma sorunu yoktur . Tabi Extra önlemlerde alabilirsiniz , altına fan gibi soğutucular koymanız daha iyi olacaktır. Böylelikle işiniz rahatlıkla görülür aşağıdaki temel donanım bileşenleri performansı doğrudan etkiler bunlar önemli parçalardır .

İşlemci – Cpu : i5 ve i7 ( 3.1 Mhz ve Üstü ) intel olabilir

Ram : 8 GB ( DDR3 ) 2*4 GB ve üstü

Ekran Kartı : 2 GB harici olsun.

Bunlar performansı oldukça etkiler  , daha sonra hdd-sabit disk arşivleme yapacaksanız müzik ,film veya resim gibi 500 gb üstü olabilir şimdikiler 1 TB filan  bunlara dikkat ediniz.

Arama Tags & Etiket ;

Autocad Solidwork için bilgisayar tavsiyesi , hangi bilgisayar alıyım , önerilen bilgisayar tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın