Sponsorlu Bağlantılar

apple kimliğine para yükleme

414 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda apple kimlik hesabına nasıl para yüklenir konusunda sizlere bu yazımızda bilgi vermeye çalışacağız. Bilindiği gibi Apple Store üzerinden ücretsiz ve ücretli uygulamaları satın alarak cihazınıza indirebiliyorsunuz.

Ücretsiz uygulamalar dışında satın alacağınız diğer app uygulamaları ücret karşılığında satın alınarak indirilmesi için apple kimliğinizde bakiyenin olması gerekmektedir. Bunun için hesap açarken kredi kartı numarası verdiğinizde kredi kartı üzerinden çekilerek ödeme yapılmaktadır.

Kredi kartı, banka kartı vermediniz ve sonradan hoşuna giden uygulamaları satın almak için apple kimliğinizde para bakiyesi olması gerekmektedir. Peki bu bakiye nasıl yüklenir? Bizde bunlar için sizlere para yükleme apple kimliğine nasıl yapılmaktadır? Bunu sizlere aşağıda anlatmaya çalışacağız.

APPLE KİMLİĞİNE PARA YÜKLEME

Apple kimliğine para eklemek için sizlere farklı adımlarla hangisinin işinize geleceğini anlatmaya çalışacağız. Yükleme yöntemleri sayesinde herhangi birini kullanarak sizde bakiye yükleme işlemini yapabilirsiniz.

  • YÖNTEM;

İLK yöntem telefonun içinde Ayarlar > iTunes > Apple Store > Apple kimliğiniz üzerine bir kere dokunun ve > Apple Kimliğini göster menüsü üzerinden devam edeceğiz.

Apple Kimliğine para ekle adımı üzerinden kredi kartı bilgilerini girerek eklenen tutar veya farklı bir bakiyeye girerek para eklemesi yapabilirsiniz. Bu menü üzerinden mobil ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz.

Bu yöntem apple kimliğine para yükleme için ilk yöntem olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında da farklı yöntemler mevcuttur.

  • YÖNTEM;

Yetkili Apple yetkili servislerinde satılan iTunes gift cards yani diğer adıyla hediye kartlar satın alarak kendinize veya sevdiklerine bu kartı hediye edebilirsiniz.

Apple kendi sayfasından posta yolu ile bile sevdiklerinize bu hediye kartı gönderebilirsiniz. Bunun için “https://www.apple.com/tr/shop/gift-cardsadresi üzerinden bakiye seçimi yaparak satın alabilir ve kendinize ya da başka birine gönderebilirsiniz.

Yukarıda adımlarla apple kimliğine para yükleme bakiye yükleme işlemi yaparak hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bunun dışında apple kimliğe para atma işlemini günümüzde bankalarda online, internet şubesinden yapılmaktadır.

  • YÖNTEM;

Banka üzerinden apple hesabına para gönderme, atma işlemini yapabilirsiniz. Bunun için bu iş için öncü olan bankalardan Garanti Bankası internet şubesi üzerinden de yapabilirsiniz.

  • YÖNTEM;

Diğer yöntem ise D&R mağazalarında satılan hediye kartlar ile de apple hesabınıza para yüklemesini yapabilirsiniz. Buradan satın alacağınız hediye kartı kasadan aktif hale getirerek apple kimliğinize tanımlamasını yapabilirsiniz.

Bunun dışında anlaşmalı diğer mağazalar üzerinden apple hediye kartı satın alınarak bakiye yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda adımlarla Apple kimlik para ödemesi yaparak hesabınızda yeterli bakiye ile Apple hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

apple kimliğine para yükleme (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın