Sponsorlu Bağlantılar

AOMEI Backupper – Yedekleme – Geri Yükleme – Backup

5.496 views
Sponsorlu Bağlantılar

Backup ( Yedekleme ) ;

Backupnın Türkçe karşılığı Yedekleme Anlamına gelmektedir.  Bilgisayar ve Server lerin ( Sunucu ) ların dosya , veritabanı yada sistem yedeğinin alınmasıdır. Bu yedek Cd-Dvd-Usb Bellek Yada Harddisk lere alınmaktadır.

recoveryRecovery ( Geri Yükleme ) ;

Recovery de Sistem , Dosya  yada Veri tabanın alınmış yedeğinin Geri yüklenme işlemidir. Piyasada bir çok Yedekleme Programları mevcuttur, bunlar arasından kolay olanlar arasından Aomei Backupper sizler için Seçtim. Aomei Backupper ile Basit ve Sade bir Şekilde Sisteminizin Backup ( Yedek ) ve Restore (Geri yüklemesi) ‘ni kolaylıkla alabilirsiniz. Bu konuda sizler için hazırlanmış video izleyebilirsiniz.

 

diğer sistem geri yükleme konusunda ayrıca Windows 7 Sistem Geri yükleme , Acronis yedekleme konuları makale yazılarımızı incelemenizi tavsiye ederiz, böylece iyi bir sistemci olmak için yedekleme’de başarılı olmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

AOMEI Backupper – Yedekleme – Geri Yükleme – Backup (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. yedekleme ve restore anlatımı güzel.ancak sistem çöktü o yedeği nasıl bulacağız yani bu program açılış cd si yapıyormu acroniste açılış cd si yapıyordu teşekkürler

  2. Merhabalar
    AOMEI Backup-Sistem Yedekleme-System Backup programı ile yedeğin kaydedileceği yer / disk boş mu olmalı.
    ssd’nin C’sini, harici 1TBın D’sine kaydedeceğim ama D içinde bilgilerim mevcuttur. Bu bilgiler kaybolacak mı yoksa aynen korunur mu. Nero’nun dvd image alması gibi mi işletim sistemini yedek alıyor?

    Bu konuda gerek İŞLETİM SİSTEMİ YEDEKLEMEsi olsun gerekse DİSK BÖLÜMLERİNİ AYRI AYRI YEDEKLEMEsi olsun yukarıda sorduğum gibi image alır gibi mi yapıyor.

    İyi hafta sonları.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın