Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonda Ram Artırmanın Yolları

31 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Android telefon kullananlar için RAM Bellek artırma yolları nelerdir, Ram nasıl artırılır bununla ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

Telefonunuzdan Youtube bile izleyemiyor açılmıyorsa ve o kadar yavaşsa bir şeyleri yapmanın vakti gelmiş demektedir.

Telefonlar eskidikçe cihazınızda çok fazla gereksiz uygulamalar, dosyalar yer kaplamakta ve yavaşlamaktadır. Siz uygulamaları kullanmasanız bile arka planda çalışacak uygulamalar cihazınızı yavaşlatacaktır.

Android telefonunuzda gecikmeler, tekleme ve çökmeler oluşmadan yetersiz ram sorunu çözmek gerekecektir. Bunun için Android Ram Ekleme olur mu? Bunun başka yöntemi var mıdır? Bununla ilgili olarak yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Şimdi Android telefonlarda Ram bellek yükseltme yapılır mı? Evet yapılabilir bunun için aşağıda vereceğimiz adımları yaparak telefonunuzda Ram bellek eklemek için yöntemleri kullanabilirsiniz.

MİKRO SD KULLANARAK ANDROİD DE RAM BELLEK ARTIRMA

Bu yöntem ücretsizdir fakat root yapılan telefonlar, cihazlar için tasarlanıştır. Unutmayın ROOT telefonunuza zarar verebilir!

Bunun için bazı ihtiyaçlarınız olacaktır. Telefonunuzun ROOT olduğundan emin olunuz.

  • Micro SD Kart
  • Uygulama
  • Bilgisayar

İyi bir kaliteli SD kart işinizi görecektir. Ayrıca Free Swapper for Root gibi uygulamalar ile SD kartı kullanarak telefonunuzun belleğini artırmak mümkündür.

Bunun için detaylı olarak anlatımları Youtube kanallarında nasıl yapılacağına dair bilgiler bulabilirsiniz. Kısaca Android telefonlarda Ram bellek artırmak mümkündür.

TAVSİYE VİDEO;

Telefonunuz extra bilgisayarlarda olduğu gibi Ram bellek takmak mümkün değildir. Bunun için SD hafıza kartları kullanılarak bir sanal bellek oluşturulmaktadır. Burada gerçek fiziki ram belleğin yükünü alacağı için telefonunuz rahatlayacaktır.

Bu konumuzda Android cihazlarda Ram bellek artırılır mı var mıdır bununla ilgili bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın