Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ekran Kayıt Edici App Uygulaması

462 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz teknoloji ile birlikte ilerleyen android veya ios cihazlarda yeni özellikler bununla birlikte ise uygulamalarda kendini geliştirmeye başladı. Uygulamalar arasında dikkat çekenler arasında ise masaüstü bilgisayarlarda kullandığımız programlarda ekran görüntüsü için kullanılan video programlar vardır.

peki görüntü çekme veya görüntü yakalama uygulaması için tavsiyede veya önerilecek bir app uygulaması olarak ne vardır. ekran videosu çekmek için android telefonlarda kullanılan bir çok uygulamalar vardır. Bunların çoğu genel olarak root yapılarak kullanılmaktadır.

az-screen-recorder android

Az Screen Recorder , Youtube Gameing , Mobizen , İlos , gibi apk uygulamalarını kullanarak cihazınızdaki ekran video görüntülerini kayıt edebilirsiniz. Bu apk uygulamaları ile telefondan örnek video görüntüleri çekebilirsiniz daha sonra youtube kanalında paylaşımlar yaparak takipçi yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

video çekme apk uygulaması , ekran video çekme android , video çekme uygulaması android , video nasıl çekilir telefonda , ekran videosu nasıl çekilir , anlık görüntü yakalama , anlık video çekme , ekranın videosunu çekme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın