Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu Ajansı { AA } WhatsApp İhbar Hattı

62 views
Sponsorlu Bağlantılar

1920 yılının Nisan ayında Ankara’da kurulan Anadolu Ajansı, Türkiye Cumhuriyetinin resmi bir haber ajansıdır. Oldukça geçmiş bir zamana kadar dayanan haber ajansı ilk önceleri Kurtuluş savaşı hakkında haberler duyurmak için kurulmuştu.

Günümüzde de Dünya’dan ve memleketimizden güncel haberler paylaşan bir haber ajansı olarak takip edilmektedir. Dünya’dan yurdumuzdan, ekonomi haberleri, spor haberleri güncel haberleri vermektedir.

Bununla birlikte kültür ve sanat ve teknoloji haberleriyle de takipçilerini buluşturmaktadır. Anadolu Ajansı kısa adıyla AA ‘ya WhatsApp üzerinden ulaşmak isteyenler olacaktır.

AA WhatsApp haber hattı olarak haber değeri taşıyan olayları iletmek isteyenler için WhatsApp ihbar hattı numarası aşağıda gibidir.

ANADOLU AJANSI { AA } WHATSAPP İHBAR HATTI NUMARASI

Anadolu Ajansı, yılların deneyimleriyle günümüze kadar güvenilir haber kaynağı olmayı devam ettirmektedir. Sizlerde haber değeri olan video veya görsellerinizi Anadolu Ajansı WhatsApp Numarası üzerinden 0 536 866 38 99 numaralı hatta gönderebilirsiniz.

Bu konumuzda Anadolu Ajansı iletişim numarası, Anadolu Ajansı WhatsApp hattı numarası nedir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın