Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Cihazların Dokunmatik Tuşlarını Daha Büyük Hale Getirin

825 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Telefonlarınızda , Tabletleriniz de mesaj , not  bir yazı yazdığınızda daha rahat yazabilmek  için Cihazınızı yan çevirdiğinizde Ekran büyüdüğü için Klavye ile yazmak daha kolaylaşıyor . Dokunmatik ekranı daha rahat kullanabilir ve rahatlıkla yazılarınızı yazabiliyorsunuz .

ipad klavye

Tavsiyemiz Tablet Bilgisayarınızda yazı yazarken yana çevirerek yazarsanız Dokunmatik Ekran büyüyerek Tuş takımlarını kullanmanız daha kolay olacaktır böylelikle rahat şekilde yazılarınızı yazabileceksiniz. Tablet yan yatırmak sureti ile klavye harfleri yani tuşları daha büyük hale getirilecektir. 

ipad klavye ikiye nasıl ayrılır? 

Böylece hızlı ve seri şekilde daha fazla yazılar yazabilirsiniz. Zorlanma olmadan hızlı bir şekilde yazarsınız bu iş genelde yazmak ile uğraşanların işine oldukça kolaylaştıracak bir özellik olarak ön plana çıkmaktadır. Önce konularında ipad tablet klavyesini iki kısma ayırarak yazmayı kolaylaştırmanın yöntemini anlatmıştık şimdi sizde bu yöntemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın