Sponsorlu Bağlantılar

Airpod & Airpod Pro nasıl sıfırlanır

65 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Airpod sıfırlama işleminin nasıl yapıldığını sizlerle yazımızda paylaşacağız. Airpod diğer markalarla kıyaslandığında hiç ucuza gelmemektedir. Diğer insanların Airpod tercih etmelerinin başlıca nedenleri arasında dayanaklı olmasıdır.

Airpod diğer markalara göre kusursuz olmasıdır ancak küçük sorunlarda olmuyor anlamında değildir. Örnek en sevdiğiniz şarkıları dinlerken veya harika bir Netflix dizisi izlerken Airpod birinin çalışmadığını düşünün bu çok can sıkıcı olabilmektedir.

Bu sorun can sıkıcı olabilir, bu sorun pil veya ayarlardan kaynaklı olarak karşınıza çıkabilmektedir. Pil için yeniden şarja koyarak sorunu hemen orada giderebilirsiniz.

Fakat ayarlardan kaynaklı ise biraz uğraşmanız gerekecektir. Bazı kullanıcılar ayarlardan oluşan sorunlar için hemen Airpod fabrika ayarına geri alma, Airpod sıfırlama işlemini gerçekleştirmek isteyebilir. Bizim bu konumuzda Airpod Pro nasıl sıfırlanır bunu sizlerle paylaşacağız.

AİRPOD RESET NASIL ATILIR

Şimdi eğer sizde Airpod fabrika ayarına sıfırlama işlemini yaparak sorunu gidermek istiyorsanız aşağıda sıralı adımlarla işlemi gerçekleştirelim.

  1. Her iki AirPod’u şarj kutusuna yerleştirin
  2. Kapağı açık bırakın
  3. Şarj kutusunun arkasında düğmeye yaklaşık olarak 15 saniye Turuncu ışık beyaz ışık olarak yanıp sönene kadar basılı tutun.

AirPod sıfırlama işlemi bu şekilde gerçekleşmektedir. Daha sonrasında AirPod bağlanıp bağlanmadığını tekrar kontrol ediniz.

Yukarıda adımları AirPod ve AirPod Pro işlemi için kullanabilirsiniz. Sıfırlama işlemi cihazın şarj sorunları ve ayarlardan kaynaklı olarak sıklıkla yapılan bir işlemdir.

Eğer sorun hala devam ediyorsa teknik destek ihtiyacını olabilir. Bu yazımızda AirPod ayarları nasıl silinir, nasıl sıfırlanır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın