Sponsorlu Bağlantılar

Ağ Ayarlarını Sıfırlama Android

48 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Android Ağ Ayarları Nasıl Sıfırlanır hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Android işletim sistemini kullanan telefon veya tablette yaşanan ağ sorunları nedeniyle düzgün bir şekilde internet bağlantısını kullanamaya bilirsiniz.

Bu nedenle kullandığınız cihazlarda ağ ayarlarını sıfırlama ihtiyacı duyabilirsiniz. Sizde Android cihaz kullanıyorsanız Ağ Ayarlarını Sıfırlamak Android cihazlarda nasıl yapılır aşağıda bilgi olarak vereceğimiz adımları takip ederek sıfırlayabilirsiniz.

Genel olarak ağ sorunun çözümünü sağlamak için kullanılmaktadır. Şimdi ağ sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiyi hemen paylaşacağız.

AĞ SIFIRLAMAYA NEDEN İHTİYAÇ DUYULUR

Kullandığınız ağlar belli bir süre sonra Stabil olarak çalışmamaya başlar. Wi-Fi ağınız çekmemeye başlar, girdiğiniz parolayı kabul etmez, sürekli bir şekilde kopmalar yaşayabilirsiniz.

Bu nedenle Android ağ ayarlarını sıfırlamak doğru bir işlem olacaktır.

  • Ayarlar
  • Genel yönetim
  • Aygıt Yönetimi
  • Genel
  • Ağ ayarlarını Sıfırla
  • Ayarları sıfırla

Yukarıda adımları takip ederek Android Ağ Ayarları Sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu menüler genel olarak Samsung, Xiaomi, LG, Oppo, Huawei, Htc ve diğer Android işletim sistemi kullanan telefonlarda farklılık gösterebilmektedir.

BİLGİSAYARCIYA SOR SOR

Yukarıda adımlarla ağınız sıfırlandıktan sonra kablosuz ağ şifrenizi yeniden girmeniz gerekecektir. Hücresel verilerinizi yeniden yapılandırma ihtiyacı da duyabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Andoid cihazlarda ağ sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer konularda bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize sorunlarını gönderebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın