Sponsorlu Bağlantılar

Adf.ly reklamları nasıl engellenir?

683 views
Sponsorlu Bağlantılar

ilk önce adf.ly hakkında kısa bir ön açıklama vermek istiyorum. Adf.ly , bir url kısaltma ve bu kısaltmalar dan para kazanacağınız bir site ismi yani PTC (Pay to Click) olarak tıklama başı para kazanabileceğiniz bir sitedir. Twitter, Facebook yada diğer tüm yönlendirmelerinde linkleri kısaltarak bu sistem üzerinden para kazana biliyorsunuz. yaklaşık olarak 1000 gösterim üzerinden 4 tl gibi bir ödeme yapıyor.

Twitter da 25000 takipçisi olan bir kullanıcı bu linklerden bir reklam vermiş olsa artık gerisini siz hesaplayın. linkleri bu şekilde kısaltmalı olarak görebilirsiniz. Buradan açtığınızda bir reklam gösterecektir. Bu durumlara sıkça rastlıyorsanız ve sıkılıyorsanız bu reklam sitesi olan adf.ly sitesinin reklamını engelleyebilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/adfly-bypasser/mdlpmihmlgmnnkhfokaolfcfdjpneafh” adresinden eklenti indirip kurabilir ve tarayıcıda kullanabilirsiniz. Google Chorome eklenti kurarak Bu Adf.ly reklamlarını engelleme imkanımız var. bu Eklenti adı AdFly bypasser eklentiyi kurarak bu reklamlardan kurtulmuş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın