Sponsorlu Bağlantılar

6112 Portu Nedir

56 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda 6112 portu nedir, 6112 portu nerede kullanılır, 6112 portu ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Daha önceki konularımızda portlar hakkında bilgiler vermiştik. Bu konumuzda farklı port numarası olan 6112 portu hakkında yazımızı sizlerle paylaşacağız.

6112 portu Warcraft II ve türev oyunlarının port numarasıdır. İnternet üzerinden oynanan bu oyunda haberleşme ve iletişim kurmak için kullanılan port numarasıdır.

6112 PORT NEDİR?

Warcraft II oyunu ve türev oyunlarda haberleşmek için kullanılmaktadır. Bu oyunda karadan, denizden, havadan savaş imkanı eklenerek harita olarak orman, kış ve çöl diye adlandırılan üç farklı oyun oynamak için sunulmaktadır.

Tek ve çoklu oyun sistemini desteklemektedir. Oyunun oynandığı platformlar PlayStation, Microsoft Windows, Mac OS, DOS, MS-DOS, Linux, BSD, AmigaOS 4 oynanabilir.

Bu oyunu Blizzard Entertainment, Cyberlore tarafından geliştirilmiştir. Bu konumuzda 6112 portu ne işe yarar, 6112 portun görevi nedir hakkında bilgi verdik.

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın