Dünya Kupası
Hırvatístan
18:00 0 : 0 MS
MS
Belçika
Kanada
18:00 1 : 2 MS
MS
Fas
Japonya
22:00 2 : 1 MS
MS
İspanya
Kosta Rika
22:00 2 : 4 MS
MS
Almanya
Kulüp Hazırlık Maçları
UD Tacoronte
00:00 0 : 0 P: 3 - 2
MS
CD Marino
Panathinaikos Athens
13:00 3 : 1 MS
MS
Hapoel Beer Sheva FC
Lyngby BK
15:00 1 : 2 MS
MS
Odense Boldklub
AGF Aarhus
15:00 0 : 1 MS
MS
FC Fredericia
FC Prishtina
15:00
AE Larissa FC
FC Blau-Weiß Linz
16:30 4 : 3 MS
MS
WSG Tirol
Arezzo
17:00 1 : 4 MS
MS
ACF Fiorentina
Huddersfield Town
18:00 0 : 2 MS
MS
Olympiacos Piraeus
AEL Limassol
19:30 0 : 3 MS
MS
Paok Thessaloniki
Olympique Lyon
21:30 5 : 3 MS
MS
Oud-Heverlee Leuven
Portekiz - Lig Kupası
Academico de Viseu FC
15:45 3 : 2 MS
MS
Estoril Praia
Maritimo Madeira
20:00 0 : 1 MS
MS
Rio Ave FC
Vitoria Guimarares
23:45 2 : 2 MS
MS
Belenenses Lisbon
İtalya - Serie C, Grup A
Fc Arzignano Valchiampo
20:00 1 : 1 MS
MS
PRO Vercelli 1892
AC Trento
22:00 0 : 1 MS
MS
LR Vicenza
Portekiz - U19 Şampiyonası
FC Vizela
18:00 1 : 0 MS
MS
CD Tondela
Angola - Girabola
Sagrada Esperanca
17:00 1 : 0 MS
MS
Kuando Kubango FC
Azerbaycan - Birinci Lig
Gabala FK-2
13:00 1 : 1 MS
MS
Sabail 2 FK
MOIK BAKU
13:00 3 : 2 MS
MS
ENERGETIK MINGECHEVIR
ARAZ NAKCHIVAN PFK
14:00 2 : 0 MS
MS
FK GARADAG LOKBATAN
Bahreyn - Premier Lig
AL Budaiya
17:30 0 : 2 MS
MS
Al-Riffa SC
AL Bahrain
18:30 0 : 0 MS
MS
AL-MUHARRAQ SC
SITRA CLUB
20:30 2 : 2 MS
MS
AL HIDD
Bolivya - Profesyonel Lig, Kapanış
Universitario de Sucre
02:00 0 : 3 MS
MS
Libertad Gran Mamore
Bulgaristan - Birinci Prof. Lig
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
16:00 0 : 0 MS
MS
PFC Levski Sofya
Bulgaristan - Bulgar Kupası
FK SEPTEMVRI SOFIA
13:00 1 : 2 MS
MS
PFC CSKA Sofia
Çin - Çin Süper Ligi
Chengdu Rongcheng FC
14:00 2 : 0 MS
MS
Guangzhou FC
Meizhou Hakka FC
14:30 0 : 1 MS
MS
Shanghai Shenhua
Endonezya - Liga 1
Persita Tangerang
12:00
ER
Persebaya Surabaya
Madura United
16:30
ER
Persib Bandung
Ermenistan - Birinci Lig
FC Ararat Armenia 2
13:00 2 : 1 MS
MS
FC Pyunik Yerevan 2
FC Ararat Yerevan 2
13:00 2 : 1 MS
MS
FC SHIRAK GYUMRI 2
FC West Armenia
13:00 5 : 0 MS
MS
FC Alashkert Yerevan 2
Lernayin Artsakh FC 2
13:00 1 : 2 MS
MS
FC Urartu Yerevan 2
Etiyopya - Premier Lig
Legetafo Legedadi
16:00 2 : 2 MS
MS
Ethiopian Coffee SC
Arba Minch Kenema
19:00 1 : 0 MS
MS
Adama City FC
Fildişi Sahili - Lig 1
Sol FC
18:30 1 : 1 MS
MS
Asec Mimosas
SC Gagnoa
18:30 1 : 1 MS
MS
AFAD
Stade D´abidjan
21:00 1 : 3 MS
MS
SOA
Guatemala - Liga Nacional. Açılış
CSD Municipal
00:00 2 : 0 MS
MS
CD Malacateco
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Mumbai City FC
17:00 4 : 1 MS
MS
FC Goa
Hindistan - I-Ligi
Sreenidi Deccan FC
11:30 4 : 3 MS
MS
Mohammedan SC
Real Kashmir
11:30 3 : 2 MS
MS
Trau FC
Honduras - Liga Nacional. Açılış
CD Victoria La Ceiba
04:30 0 : 0 MS
MS
FC Motagua Tegucigalpa
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası
Omonia Nicosia
20:00 2 : 1 MS
MS
Karmiotissa FC
Kolombiya - Primera A, Kapanış
America de Cali
02:30 1 : 1 MS
MS
Rionegro Aguilas
AD Pasto
02:30 0 : 0 MS
MS
Independiente Medellin
Independiente Santa Fe
04:35 1 : 1 MS
MS
Millonarios FC
CD Junior FC
04:35 0 : 2 MS
MS
CS Deportes Pereira
Kongo - Premier League
AS Juk
16:00 0 : 1 MS
MS
Patronage Sainte-Anne
AS Cheminots
16:00 1 : 0 MS
MS
FC Kondzo
AC Leopards De Dolisie
17:00 1 : 1 MS
MS
Diables Noirs
JS Talangai
18:00 0 : 0 MS
MS
V. Club Mokanda
FC Nathalys de Pointe-Noire
18:00 0 : 1 MS
MS
Etoile du Congo
Kuveyt - Federasyon Kupası
Khaitan SC
16:00 4 : 0 MS
MS
Al Kuwait SC
Al-Salmiya SC
16:00 1 : 1 MS
MS
Yarmouk
Al Kuwait SC
16:00
ER
Kazma SC
Khaitan SC
16:00
ER
Al-Fehaheel
Qadsia SC
18:30 2 : 1 MS
MS
Kazma SC
Al-Fehaheel
18:30 3 : 0 MS
MS
Burgan SC
Yarmouk
18:30
ER
Burgan SC
Qadsia SC
18:30
ER
Al-Salmiya SC
Mısır - Premier Lig
Aswan Fc
15:45 1 : 0 MS
MS
Pharco FC
El Daklyeh
15:45 0 : 1 MS
MS
Future FC
Zamalek SC
20:00 2 : 2 MS
MS
Al-Masry
Nikaragua - Primera Division
HYH Sebaco FC
00:00 1 : 0 MS
MS
ART Municipal Jalapa
Juventus FC
02:00 9 : 0 MS
MS
CD Ocotal
Unan Managua
05:00 1 : 3 MS
MS
Managua FC
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
Al Orouba
15:35 0 : 1 MS
MS
Sohar
Al-Rustaq
17:45 0 : 1 MS
MS
Dhofar SCSC
Polonya - CLJ
Polonia Warszawa
15:00 2 : 0 MS
MS
Lech Poznan
Romanya - Liga 1
FC Botosani
20:00 2 : 3 MS
MS
Fotbal Club FCSB
Romanya - Liga 2
Csa Steaua Bucuresti
16:00 1 : 1 MS
MS
FC Buzau
Slovenya - PrvaLiga
Olimpija Ljubljana
20:00 0 : 0 MS
MS
NK Celje
Tanzanya - Premiyer Lig
Kmc FC
16:00 1 : 1 MS
MS
Mbeya City FC
Ukrayna - Premier Lig
FC Zorya Luhansk
14:00 2 : 2 MS
MS
Kolos Kovalivka
Ukrayna - U19
FC Chernomorets Odessa
12:00 2 : 0 MS
MS
FC Kryvbas Kriviy Rih U19

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL