Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] YOOuuTuADDBlockker 1.1 Eklentisini Nasıl Silerim

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Eklentiler Bölümünde bulunan YOOuuTuADDBlockker 1.1 eklentisini bir türlü kaldıramıyormusunuz ?  Kaldırmaya kalkıştığınızda “” Kurumsal Politika Tarafında Yüklenmiştir “” yazısı görebilirsiniz ve bu eklentiyi kaldıramıyor olabilirsiniz. Peki Bu eklentiyi nasıl Tarayıcımızdan kaldırabilirsiniz. ?

 

Tarayıcılarınızı  Resetlemeyi Deneyiniz Google Chrome Tarayıcısını Nasıl Resetleriz ? Bunun için Aşağıdaki Konu Başlığını Ziyaret Edebilirsiniz.

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Nasıl resetlenir Burdan[/button]

C:]Users\KullanıcıAdınız olacak\AppDate\Local\Google\User Data\Default adımlarını izleyerek Aşağıdaki işaretli klasörülerin içindeki dosyaları masaüstüne taşıyarak yada budosyaları siliyoruz. Program Files dosyası Google klaösürü içine girerek Extension klasörünü içindeki dosyaları siliniz. Böylelik ile kurtulmuş olacaksınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın