Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Teebik.com Pop-Up Sayfasını Kaldırma Resimli

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu Siteyi AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce Biraz bu konuda bahsetmek istiyorum. Teebik.com Reklam destekli bir bir açılır reklam sayfasıdır. Bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yazılımlar yada ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşırlar.

Peki Bu Reklam Sitesi Teebik.com nasıl temizleriz. Bu gibi Pop-Up sitelerini Bilgisayarımıza indireceğiz AdwCleaner programı ile kaldıracağız bunun yanında bir kaç araç program mevcuttur.

Bilgisayarımızın Tarayıcılarını Bir Resetlemek Gerekir Bunun için Konu Başlıkları Aşağıda ‘dır. Bunlar Tarayıcıların Fabrika Ayarlarına Geri Döndürüyor.

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/” target=””]Explorer Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/” target=””]Mozilla Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Nasıl resetlenir Burdan[/button]

Başta Dediğimiz gibi Bilgisayarımıza AdwClaner Programını kurup kaldıracağız.

adwcleaner scanner virus

 

 

Bu programı çalıştırmadan önce diğer çalışan programları kapatarak çalıştıyoruz ve Zararlı girdileri bulması için SCan Butonu ile taratmaya çalışıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızda Teebik.com ile ilgili zararlı girdileri buldukdan sonra işaretliyoruz ve Bunu Clener Butonu ile siliyoruz. Bu işlem sonucunda bilgisayarımız yeniden başlıyor.

Daha Sonra Bilgisayarımıza SpyHunter Programı İndirip Kuruyoruz. Bu program ile Taratıyoruz .

[button color=”blue” link=”http://www.spyhunterdownload.com/” target=””]SpyHunter İndir[/button]

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın