Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] İphone Kullananlar için Yasakli Sitelere Nasıl Girilir (Youtube)

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği Gibi Son zamanda Sosyal Video paylaşım sitesi olan Youtube yasak gelmişti. Bu yasaklanan sosyal video paylaşım sitesine normal bilgisayardan Bir çok yol ile girileceğinizi en azından biliyorsunuzdur. Peki küçük birer örnek ile Bu sitelere girmek için Vpn Kullanarak girebilirsiniz Bu vpn Bağlantısı kısaca Bir başka bilgisayara internet aracılığı ile uzaktan bağlanarak (Server) gibi bilgisayara Lokal’de yani o bilgisayardaymış gibi bağlanarak girebilirsiniz. Bu vpn bağlantıları genelde yurtdışı server olabilir.

Bu Vpn bağlantısı ücretli olacağı gibi ücretsiz’de olabilir. Ama En iyi Dns değiştirerek Girebilirsiniz . Dns bir isim çözümleme sistemidir. Mahkemece yasak olarak gelen Turktelekom dns lerini kullanmak yerine Başka dns adreslere değiştirerek girerek bu sitelere ulaşabilirsiniz.

Peki İphone Kullanıcıları için Bu yasaklı Sitelere Nasıl Girebiliriz ? Aslında metot ayndır Bunun içinde geçerlidir. iphone kullananlar içinde Dns Değişecektir , İphone Dns Nasıl Değişir ?

 

Bunun için Daha önceden Hazırladığım Konuyu ziyaret ederek İphone Dns Nasıl Değişir Konusunu inceleyebilirsiniz.

[button color=”blue” link=”http://ademocut.com/iphoneda-dns-degistirme-ve-mantigi-adem-ocut/” target=””]İphone Dns Değiştirme[/button]

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın