Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] E-Devlet Şifremi Kaybedersem Ne olacak ?

Sponsorlu Bağlantılar

E-Devlet Tüm kamu kuruluşlarının tek kapıda toplanım vatandaşa daha hızlı hizmet için tek noktadan hizmet etmesidir. yani kısaca vatandaşın devlete ulaşması için internet’den açılan kapıdır.

E-Devlet ile SSK hizmet dökümünden,hakkınızda açılan dava varmı yokmu,Adli Sicil Kayıt ,Ne zaman Emekli olacam’a kadar akla gelebilecek tüm kamusal hizmetlerinizi alabileceğiniz bir hizmettir.

Bu hizmet’den yararlanama bilmek için Nufüs Cüzdanınız ile herhangi Ptt şubelerinden 1 TL karşılığımda TC numaranıza verilecek şifre ile bu hizmetden yararlana biliyorsunuz. Bu hizmet yararlananmak ve güvenliğinizi sağlamak için üç ayda şifre yenileme için sizden şifre ister, her üç ayda yeni şifre girmek zamanla bu şifrenin unutulmasına sebep olabilir.

Eğerki E-Devlet şifrenizi Unuttuysanız Yine Ptt şubelerinden birinde 10 TL karşılığında E-Devlet Şifrenizi Yenileyebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın