Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Başlat Menusune WEb Sitesi Nasıl Eklerim Video Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda Sık kullandığınız bir Web siteni Başlat Menusune Nasıl Eklerim konusunda biraz paylaşım yapmak istedim. Bir veya bir çok siteyi sıklıkla ziyaret ediyorsunuz , yada sık kullandığın bir site var bunu Başlat menusune Nasıl Eklerim’de hızlı bir şekilde erişim olarak düşündünüzmü ?

Aslında bu çok kolay yanlız bunun için İnternet  Explorer Tarayıcınızı kullanmanız gerekecek, internet explorer olarak sık kullandığınız site açılacaktır. Bunun için internet Explorer açıyoruz ve Başlat Menusune Ekleyeceğiniz Siteyi açıyorunuz.

 

Daha sonra Alt + X yada Dosya kısmına giriyorsunuz Buradan Siteyi Başlat Menüsüne Ekle kısmında Sitenizi Ekleyebiliyorsunuz. Sizler için hazırladığım Bu video izleyerek Nasıl Yapıldığını daha ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

 

Başlat Menusune Site eklemenin amacı Hızlı bir erişim sağlamak yada çocuklar için açılmasını istediğiniz siteler varsa onu kullanmaya zorlamak olacaktır.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın