xfinity.comcast.net Yönlendirme Sayfasını Kaldırma – xfinity.comcast.net Remove

xfinity.comcast.net  Sayfası genelde Free yani ücretsiz indirim bilgisayarınıza kurduğunuz programlardan bulaşırlar . Daha bilgisayarınız web tarayıcılarını etkileyerek  anasayfalarını ve registry kayıtlarını değiştirerek web tarayıcınızı açtığınızda bu sayfalara yönlendirrler. zamanla canınız sıkılması ve bilgisayarınız yavaşlamasına sebeb olurlar.

 

lk önce registry kayıtlarını temizlemek gerekir bunun için Win + R Tuşlarına Basarak Çalıştır penceresini açarız. buraya regedit komutu yazarız ve Registry kayıt düzenleyicisini açarız .

Daha Sonra Burdan kısayol olarak  CTRL + F  tuşlarına basarak  Bul penceresini açarız .  Bu pencereye xfinity.comcast.net  sayfasının adını yazarak tüm registry kayıtlarını taratırız.

 

Kayıtlarda bulduğumuz tüm xfinity.comcast.net kayıtlarını siliyoruz , sildikden sonra emin oldukdan sonra burdan çıkıyoruz.

Bu işlemleri yaptıkdan sonra  Masaüstündeki web tarayıcıların kısayollarına girerek Özellikler bölümüne girip  Hedef Bölünüdeki http://www.xfinity.comcast.net  .siliyoruz.

“C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”    olacak şekilde Düzenletiniz.

 

Daha Sonra Web Tarayıcılarınız Anasayfalarını tek tek istediğiniz Şekilde Düzenleyiniz. AnaSayfa Düzenleme bilmiyenler için Burdan

 

Bu şekilde Bu Yönlendirme Sayfasından Kurtulacaksınız.

 

 

 

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın