Windows 8 de Hotkey ( Fn ) Tuşları Çalışmıyorsa ( Çözüm ) – Adem OCUT

Hotkey ( Fn ) Tuşu Windows 8 kurdukdan sonra çalışmıyorsa Vereceğim linkdeki dosyayı kurarak sorunu büyük bir ihtimalle çözeceksiniz.

ilk önce Fn Tuşundan biraz bahsetmek istiyorum Hotkey ( Fn ) tuşu klavye kısa yollarıdır yani bilgisayarınızın özelliklerini Ses Açma-Kapama,Ekran parlaklığını artırma-azaltma ve mause touchpet açma kapama gibi işlemleri kısa yoldan yapabilirsiniz genelde dizüstü bilgisayarlarda tuş fazlalınıda azaltmak için kullanılan kısayol tuşlardir.

Fn tuşu genelde Mavi Renkdedir, Bu kısayol Hotkey ( fn ) tuşlarını kullanmak için Fn ile birlikte Mavi Renktedi tuşları birlikte basacaksınız Bilgisayarınız kısayol tuşları farklılık gösterebilir.

Şimdi Gelelim Sorumuza ;

 

Hotkey (fn) tuşları Windows 8 kurdukdan sonra çalışmıyorsa Driver yükleme sorunu vardır. Bu sorunu gidermek içinde BURDAN vereceğim linkdeki  dosyayı kurmanız yeterli olacaktır. Umarım işinize yarıyacaktır.

 

Diğer Katagori ve İpuçlarını Gezmeden çıkmayın Mutlaka işinize Yarıyacak ipuçları vardır.

 

logomatik

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 8 de Hotkey ( Fn ) Tuşları Çalışmıyorsa ( Çözüm ) – Adem OCUT (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İndirdim kurdum oldu ama ilk başta çalışıyor belli zaman sonra eski haline dönüyoo acil yardım edin ses tusu baslı kaldı ve fn ile kullanmak iztiyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın