WhatsApp Ağ Kullanım İstatistikleri ve Sıfırlaması Nasıl Yapılır

Whatsapp kullanılması  bize sanki büyük bir nimet gibi geliyor İnternetiniz varsa listenizdeki kişiler ile istediğiniz kadar mesajlaşma yada smiley sesli mesaj gönderebilirsiniz . Sms ile bunu yapmaya kalkışmış olsaydınız herhalde baya bir külfetli olacaktı Neyse aklımdan öyle geldi yazdım bunu :)

Şimdi Konu başlığında belirtiğim gibi Whatsapp de ne kadar Veri kullanılmış , Ne kadar mesaj gelmiş gitmiş, Medya boyutları, Mesaj boyutları , Alınan ve Verilen Toplam Verileri yani Whatsapp istatistiklerini görmeniz mümkündür ve bu verileri temizleniz de peki nasıl göreceğim Bu istatistikleri ?

Whatsapp Uygulamasını açıyoruz > Ayarlar > Hesap > Ağ Kullanımı  kısmına girdiğimizde burda belirtiğim gibi tüm istatistikler karşınızda  Eğer bu istatistikleri Sıfırlamak isterseniz İstatistikleri Sıfırla kısmına basarak Sıfırla dediğinizde veri bilgileri kayıp olacaktır.

 

 

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın