Viber Araması Nasıl Yapılır – Viber Arka Plan Değiştirme – Mobil Uygulamalar

Viber Araması Nasıl yapılır ?

Telefonunuza indirdiğiniz Viber Uygulamasını telefonuza yüklediğinizde onay mesajı gelecektir bu onay mesajı girdiğiniz Viber kullanmaya başlarsınız , Uygulamanızda Kişiler Bölümüne girdiğinizde Telefon Rehberinizdeki Viber yüklü kişileri göreceksiniz.  Burda Arama yapacağınız kişinin üzerine gelerek bu kişi şeçiyoruz .  Daha Sonra kişinin profili geliyor burda ÜCRETSİZ ARAMA  ve ÜCRETSİZ MESAJ  yazdığını göreceksiniz yapmak istediğiniz tercih seçerek arama yada mesaj gönderimini internet üzerinden ücretsiz bir şekilde yapacaksınız.

Viber Arka Plan Değştrme ?

Viber ile arkadaşınızla mesajlaşırken arka planı değiştirerek görsellik katabilirsiniz , Peki Viber Arkaplan Nasıl Değişir Konusuna gelince , ilk önce mesajlaşacağınız kişinin mesaj bölümünü açıyoruz

SAğdaki üsr kısımda       Dişli resmine Basıyoruz. Burda Arka plan Görüntüleyicisi göreceksiniz. Bu kısımdan Arka plan Galerisini  yada mevcut resimlern görüntü seçecerek arka planı değiştirebilirsiniz.

Yada arka plan istemiyorsanız kaldırabilirsiniz.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Viber Araması Nasıl Yapılır – Viber Arka Plan Değiştirme – Mobil Uygulamalar (4 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın