Sponsorlu Bağlantılar

twitchsdk_32_release.dll Hata ve Çözümleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı Açtığınızda twitchsdk_32_release.dll hatası ile karşılaştınız ve Bu dosya yok , bulunmadı veya bozuk olarak hatalı diyerek sorun oluşturmuştur. twitchsdk_32_release.dll Bilgisayarınızın Xp – Win 7 – Win 8 İşletim sistemlerinde C:\Windows\System32 klasörü içinde bulunur , Windows 2000 , NT sürümlerinde ise  C:\Winnt\System32 klasörü içinde bulunur ve Windows 95 , 98 ve Or sürümlerinde ise C:\Windows\system klasörü içinde bulunur bu dosyanın eksik yada bozuk olmasından dolayı size twitchsdk_32_release.dll hatasını vermektedir. Peki twitchsdk_32_release.dll hatasını nasıl çözeriz ?

[button color=” light” link=”http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?twitchsdk_32_release” target=””]twitchsdk_32_release.dll İNDİR[/button]

twitchsdk_32_release.dll  Dosyasını İndirdik den sonra İşletim Sisteminiz hangisi ise ona göre Sistem dosyalarının olduğu klasöre atıyoruz ve var sayılan olarak işletim sisteminin Win 7 olduğunu sayarak C:\Windows\Syste32 klasörü içine atıyoruz.

dll hatası

Win + R ile Çalıştır Penceresi açıyoruz ve Buraya regsvr32 twitchsdk_32_release.dll yazarak enter tuşuna basıyoruz ve bu dosyayı fixliyoruz. ( Yukarıda örnek Resimde olduğu gibi )

Tags – Etiketler ;

twitchsdk_32_release.dll hatası alıyorum , twitchsdk_32_release.dll hata , twitchsdk_32_release.dll çözüm , twitchsdk_32_release.dll nasıl düzelir , twitchsdk_32_release.dll bozuk dosya

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

twitchsdk_32_release.dll Hata ve Çözümleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. sanırım windows 64 bit ise sorun veriyor.

    “http://img502.yukle.tc/image.php?id=5214tth.png”

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın