sweetpacks-search Nedir ? Nasıl Kaldırılır-sweetpacks-search Remove (Resimli)

Sweetpacks-search Nedir ?

Bu Sayfa Free ( ücretsiz ) programların aracılığı sayesinde anasayfanızı değiştirerek web taracınızı açtığınızda sizi sweetpacks-search  sayfasına yönlendirirler, bu sayfada aramaları ve kullanımı bu sayfadan yapmanızı sağlarlar zamanla bilgisayarınızı yavaşlamasını sağlar.

Sweetpacks-search Bu Sayfadan Nasıll kurtulurum ?

ilk önce Registry kayıtını temizlemek gerekir bunun için Win + R tuşlarına basarak komut penceresini açarız buraya Regedit yazarak kayıt defterini açarız . Buraya tekrar CTRL + F tuşlarına basarak Arama penceresini açarız . buraya sweetpacks yazarak arama yaparız gelen tüm sweetpacks kayıtlarını sileriz.

 

Tekrar kontrol ederek sweetpacks sildiğimizden emin oldukdan sonra çıkıyoruz.  DAha sonra Masüstündeki Web taracılarımızın kısayolları üzerine tek tek gelerek faremizin sağ tuşu ile özellikleri girerek kısayol uzantılarının sonundaki http://www.sweetpacks-search.com/ silmek olcaktır.

kırmızı çizgi içindeki uzantıyı siliyoruz.   “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”  uzantı bu şekilde olacaktır.

 

Daha sonra web taracılarının ayarlar kısmına girerek anasayfaları google.com yada istediğiniz bir anasayfayı ayarlayabilirsiniz.

 

Bu şekilde bu yönlenirme sayfasından kurtulabilirsiniz.

 

NOT : Aramasayfam için hazırladığım Kaldırma videosunu sweetpacks-search için aynı metodla uygulayabilirsiniz.

 

Diğer Konu ve ipuçlarını Ziyaret etmeden çıkmayın mutlaka işinize yarıyan konu ve ipuçları vardır.

facebook begen

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın