search.ueep.com Yönlendirme Sayfası Kaldırma ( Video ) – Sistem Uzmanlığı

search.ueep.com Bu sayfa free programlar aracılığı ile bilgisayara bulaşırlar ve Anasayfayı değiştiriler web tarayıcılarınızı açtığınızda bu sayfaya yönledirilirsiniz. ve sizi bu sayfayı kullanmanızı sağlarlar.

Bu Yönlendirme sayfası nasıl kaldrılır ?

Bu Sayfayı kaldırmak için ilk önce AdwCleaner programı indirmeniz gerekecektir. AdwClenaer programını indirmek için burdan gidebilirsiniz.

Bu programı indirdikden sonra Tüm çalışan programları kapatıp Adwcleaner ile taratacağız.

adwcleaner scanner virus

 

Tüm programları kapattıkdan sonra SCAN  butona basarak bilgisayarımızı taratıyoruz

adwcleaner scanner

SCAN butona basarak tarattıkdan sonra bilgisayarımızdaki zararlı yazılımlar gelecektir. Burda  search.ueep.com ile ili tüm zararlı girdileri işaretliyoruz ve CLEAN ile siliyoruz.

 

Bu Girdileri sildikden sonra bilgisayarımıza reset atıyoruz ve yeniden başlatıyoruz. Bilgisayarımızı yeniden başlattıkdan sonra Masaüstünde bulunan Web Tarayıcıların kısayollarının özelliklerine girerek http://www.search.ueep.com  uzantısını silmek olacaktır.

Resimdeki işaretli http://www.search.ueep.com   link sileceğiz.  Hedef Uzantımız aynen “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”  bu şekilde olmasına dikkat ediniz.

Hedef Uzantıyıda düzenledikden sonra  İntrnet Tarayıcıların Anasayfasını google.com olarak değiştirin yada istediğiniz bir sayfaya ayarlayınız.

Bunları yaptıkdan sonra bu yönledirme sayfasından kurtulmuş olacaksınız.

 

NOT :

Aramasayfam.com için Hazırladığım video izliyerek aynen search.ueep.com içinde uyarlıyabilirsiniz sonuç aynı olacaktır.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın