Modemin Şifresini Unuttum Acil Yardım ( Çözüm ) – ademocut.com

Arkadaşlar bu yazımda sizlere genel sorulardan birinin cevabını vermeye çalışacağım. Modem şifresi bir kere girilir ve yenisi alına kadar devamlı kullanılır tabiki lazım olduğunda şifre o an aklınıza gelmez ve şifreyi unutursunuz  bir türlü şifre aklınıza gelmez peki şifreyi bulamadığınız zaman ne yapmalınız.

Çözümü çok basit aslında Eğerli modeme defaul şifresini yani fabrika şifresini değiştirdiyseniz Modemin Arka Tarafında küçük toplu iğne girecek şekilde bir yer var oraya iğne yada kalem ucu gibi bir çizimle 5-6 saniye basılı tutarak modemin ışıkları yanıp sönünceye kadar basılı tutup resetlemek olacaktır. modemin girmiş olduğunuz şifreler fabrika ayarlarına geri dönecektir. Burda yapmış olacağız yeniden şifre girmek ve internet çıkmanız için internet sağlayıcının kullanıcı adını ve şifresini tekrar girmek olacaktır.

Tabi Bu arada Modem arayüzüne girmek için Fabrika ayarlarının Default kullanıcı ve şifresini girmeniz olacaktır. Eğer klavuzda yoksa Modem Markalarına Göre Giriş Şifrelerini  BURDAN  bulabilirsiniz.

 

 

Diğer Konu ve İpuçlarını Ziyaret etmeden çıkmayın Mutlaka işinize yarıyacak Konular vardır.

 

logomatik

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Modemin Şifresini Unuttum Acil Yardım ( Çözüm ) – ademocut.com (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın