Maxwebsearch.com Yönlendirme sayfasını Kesin Şekilde Kaldırma ( Resimli )- ademocut.com

Maxwebsearch.com Yönlenidirme sayfası bilgisayarlara yüklediğiniz free programlarda bulaşmaktadır. sizin istediğiniz dışında anasayfayı değiştirerek Maxwebsearch.com olarak açılmasını sağlar bu zamanla bilgisayarınızı yavaşlatır ve canınızı sıkmaya başlar.

Maxwebsearch.com Yönlendirme sayfasını nasıl kaldırırız.

İlkönce Bilgisayarımıza AdwCleaner programını indirip  kurmamız gerekecek Programı Burdan indirebilirsiniz.  İndirdiğiniz programı kurdukdan sonra tüm programları ve webtarayıcılarını kapatıyoruz ve programızı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

Programı çalıştırdıkdan sonra Scan butonu basarak  bilgisayarımıza tarama yaptırıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımıza tarama yaptırdıkdan sonra bilgisayarımıza zararlı girlerin bir listesi gelecektir. Bunları işaretleyerek Clean butonu ile siliyoruz. Daha sonra bilgisayarımıza reset atarak yeniden başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı yeniden başlattıkdan sonra Masaüstünde bulunan Webtarayıcıların ksayollları üzerine teker teker gelerek Özellikler bölümüne girerek Hedef uzantılarndaki  http://www.Maxwebsearch.com  eklerini sileceğiz.

http://www.Maxwebsearch.com  yazan yerisiliyoruz.  Hedef Uzantı aynen “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe” bu şekilde olacak şekilde ayarlıyoruz.

 

Daha sonra bilgisayarımızın Web tarayıcıların Anasayfalarını google.com olarak yada istediğiniz bir siteye ayarlayarak bu yönlendirmeden kurtulmuş olacaksınız.

NOT :

Diğer Bir Yöntemi ise  program kurmadan Registry kayıtlarını düzenlemek olacaktr. aramasayfam.com için hazırladığım video izliyerek aynen  Maxwebsearch.com olarak uyarlıyabilirsniz.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın