Kablosuz WPA / WPA2 Wi-Fi Şifresi Nasıl Kırılır..?

Kim : Bünyamin

Soru Sor : Merhaba Adem Hocam , Ben Komşumuzun Kablosuz Wireless wifi şifresini nasıl kırabilirim ? Bunun için şifreyi kırmaya yarayan bir program var mıdır ? yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap :  Merhaba Bünyamin bey , Ben burada yasal olmayan yani illegal  konuları pek paylaşmak istemiyorum . Bu sizin sorduğunuz soru pek etik olmasa da bu konuda gelen yoğun isteklerin üzerine bir program paylaşmak istiyorum. Kablosuz wifi şifrelerini kırmak oldukça zordur ve sabır isteyen bir konudur.

Wifi yani Wireless şifreleri eğer WPA veya WPA2 yöntemi ile şifrelenirse bu şifreleri hacklemek yani kırmak oldukça zordur bir nevi imkansız diye bilirim . Tabiki şifreleme önemlidir kırılmayacak karışık karakterlerde şifreler kullanılırsa oldukça zordur örnek verecek olursak 12345 gibi ardışık şifreler ile Usurpassword123! gibi uzun ve karışık kombinasyonlu şifre kullanılırsa oldukça kırılmak için zaman alacaktır.

Şimdi Kullanacağımız Program ve Bununla ilgili olarak kullanacağınız Araçlara geçelim ?

* Bilgisayarımızda Wireless yani Kablosuz Bağlantı Kartı olması gerekmektedir.

* Media Aracı olarak Cd veya Usb Bellek Bu iki donanıma Boot edebiliriz.

* Kullanacağımız program bir İSO kalıbında bulunan  XIAOPAN 0.4.7.2.iso kalıbıdır bu İso Dosyası Bilgisayarımıza indiriyoruz ve bunu Açılır Boot CD olarak Media kalıbına yazdıralım.

İSO Dosyası Nasıl Media Kalıbına Cd’ye Nasıl Yazdırılır Bu konuyu Buradan İnceleyebilirsiniz.

Eğer Bu İSO Kalıbını Usb Belleğe Yakacak iseniz Bunun için WintoFlash Programını Kullanabilirsiniz. Bunun Nasıl yapıldığını aşağıdan izleyebilirsiniz . Bu konuda Programı indirmek için Buradan sayfaya gidebilirsiniz.

Usb veya Cd üzerine yakılan Bu İso dosyasını Bilgisayarımızı yeniden başlatarak Cd veya Usb Bellek üzerinden Boot Ederek Başlıyoruz.

Bilgisayarımız Linux tabanlı bir işletim sistemi ile Boot olarak açılacaktır bunu aşağıdaki video göreceksiniz . Linux tabanlı işletim sisteminde aşağıdaki menülerden ;

wifi şifre kırma

 

minidwep-gtk yazan menüye basıyoruz . Bu pencerede küçük bir uyarı penceresi çıkacak burada tamam diyerek öbür menüye geçeceğiz.

wifi şifre nasıl kırılır

Bu pencerede 1 Numaralı ok’da Wriless Antenimizi görmektesiniz bu mevcut laptop veya masaüstündeki kablosuz ethernet bağlantı adaptörümüz.

2-Numaralı Ok’da WPA/WPA2 ile şifrelenmiş bağlantıları listelemesi için burayı seçiyoruz

3-Son olarak Scan butonu ile Adaptörümüzün çektiği kablosuz bağlantıları tarıyoruz daha sonra bu listelenecek.

Xiaopan nasıl kullanılır

 

Daha Sonra Kablosuz Bağlantılar listelenince Kıracağımız Bağlantıyı seçiyoruz ve Reaver Butonu basarak Pinleri teker teker deneyecek bu denemeden sonra bu pinler şifrenin uzunluğuna ve karakter , sayı , harf göre çözümlemeye çalışacak bu şifrenin durumuna göre saatler alabilir veya basit şifreli ise çabuk bir şekilde size gösterecektir.

Kablosuz Bağlantı Wifi Şifresini Nasıl Kırarım Video Anlatım ;

Tags – Etiketler ;

Wifi şifresini nasıl kırarım , Kablosuz Bağlantı şifresini kırma , Wriless Bağlantı şifresini kırma , XIAOPAN 0.4.7.2 kullanımı , XIAOPAN 0.4.7.2 nasıl kullanılır , wifi şifresi nasıl hacklenir , şifre hackleme , wifi şifre ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Kablosuz WPA / WPA2 Wi-Fi Şifresi Nasıl Kırılır..? (13 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Tp Link Güvensizdir Hemen Kırılabilir Ben 2 tane Kırdım
  Dumper
  Jumpstart
  WpsWin
  Ben Bu Programlarla Kırdım Videoları Filan var Kolay gelsin…

 2. program kullanmadan “wpsfinder.com/tr” adresi üzerinden şifreleri kırabilirsiniz indirmeye uğraşmayın :)

 3. Ya ne gerek var programlara komsunun evine git deki bir isum var pcla de bilgisayarda zaren sifre yaziyor ag larda

 4. No Wireles card found hatasi veriyor.Vidyodaki gibi aynen.Onu nasil codunuz lutfen yardim edin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın