Sponsorlu Bağlantılar

İşlemci – Processors – Cpu Karşılaştırması Nasıl Yaparım

Sponsorlu Bağlantılar

İşlemci yani Processors  bilgisayarın  beyni olarak görebiliriz Bilgisayardaki verileri işleyerek gerekli donanım birimlerine yollayarak görevlerin yerine gelmesini sağlar.

Bilgisayarın performansı için genelde oyun oynayan için bu donanım ram ve ekran kartının önemini bilmeyen yoktur. Bu konumuzda işlemci üzerinde duracağız bir işlemci bir oyun oynanayan için çok önemlidir işlemci seçerken ince bir elekten geçirirler bir çok bilgisayar formunda hangi işlemci iyidir hangisini alıyım diye bir çok konu başlıkları açılmıştır.

Genelde Amd işlemciler İntel işlemcilere göre biraz daha hesaplıdır,ama her ikisiniz  taraftarı da ayrıdır şimdi size vereceğim bir site adı ile seçtiğiniz tüm işlemcileri bu siteden karşılaştırabilirsiniz ve performans olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

işlemci karşılatırma - intel - amd

 

Cpu One yazan kısma karşılaştıracağız işlemci yi Cpu Two ise diğer  işlemciyi yazarak karşılatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

[button color=” blue” link=”http://cpuboss.com/” target=””]CpuBoos Sitesi Gitmek için Burdan[/button]

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın