Sponsorlu Bağlantılar

İOS ve Android En Gözde Oyunumu Merak Ediyorsunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

İos ve Android işletim sistemlerinin en gözde oyunumu Merak Ediyorsunuz ?  işte bu işletim sistemleri için en fenomen oyun Asphalt 8  araba yarışları arasında bana göre en güzeli olan bu konuyu yazdığım sıraları ücretsiz olan bu oyun ile bir çok turnuva’ya girebileceksiniz paranıza göre araç satın alabilecek Turnuvalara katılabileceksiniz.

asphalt 8

Nitrolar ile Süper Bir sürüş Tekniği ile Rakiplerinizi Eleye bilirsiniz. Rampalarla uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz,Viril Dönüşler,Venedik,Fransız Guyanası,Neveda çölü,İzlanda gibi 9 değişik yarış pist ile heyecanı yaşabilirsiniz.
[button color=”blue” link=”https://itunes.apple.com/us/app/asphalt-8-airborne/id610391947?mt=8″ target=””]IOS için Asphalt 8 İndir[/button]
[button color=”blue” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM&hl=tr” target=””]Asphalt 8 Andeoind İndir[/button]
Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın