Sponsorlu Bağlantılar

İlginç Bir Eklenti Bir Web Sitesinde Ne kadar Zaman Geçiriyorsunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar başındasınız sörf yapıyorsunuz haber sitelerine giriyor blog sayfalarını okuyor ,form sitelerinde geziniyorsunuz ilgi alanınızı yada bir web sitesinde ne kadar vakit geçiriyorsunuzpeki ? En çok nerelerde geziniyorsunuz ne kadar zamanınızı alıyor işte bunu öğrenmenin bir yolu var bu eklenti Google Chrome eklentisi olan LimitLess Bu eklenti sayesinde site istatistiklerinizi öğrene bilirsiniz ?

Hangi sitelerde fazla dolaşıyorsanız Erişim kolaylığı ile  siteye kolaycada ulaşabiliyorsunuz. Zamanın nasıl geçtiğini nerelerde geçtiğini bu eklenti ile öğreneceksiniz oldukça başarı bir eklenti.

Zaman istatistikleri için bir panelde verimlilik dilimizi gösterir. Bu panel akıllı bir not işlevi görmektedir. Bu uygulama ile gereksiz sitelerde boşa zaman harcamı engellemiş olarak daha verimli çalışmayı sağlamaktadır.

 

[button color=” blue” link=”https://chrome.google.com/webstore/detail/be-limitless/jdpnljppdhjpafeaokemhcggofohekbp” target=””]LimitLess İNDİR[/button]

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın