Govome.com Nasıl Kaldırılır – Govome Remove – (Video) Adem OCUT

Govome.com Nedir ?

Govome.com  bazı ücretsiz  programlar tarafından kurulurken ana sayfayı değiştirirler ve web tarayıcınızı açtığınızda  Govome.com  sayfasına yönlendirilir ve arama sayfanız Govome.com  olarak açılır .

Govome.com Nasıl kaldırılır ?

ilk önce Registry  kayıtlarını temizliyelim  bunun için CTRL + R tuşlarına birlikte basalım açılan pencereye regedit yazarak enterliyelim.

Kayıt defterini açalım burda tekrar CTRL + F basarak arama penceresini açalım  arama pencereine Govome.com yazarak tüm kayıt defterini taratalım ve çıkan tüm  Govome.com kayıtlarını silelim.  kontrol ederek tekrar aratalım sildiğimize emin olmak için  emin oldukdan sonra kayıt defterinden çıkalim.

Daha Sonra web tarayıcılarımızın masa üstündeki kısa yol simgelerin üzerine tek tek gelerek özellikler kısmına giriyoruz.

Resimdeki görüldüğü gibi  sondaki exe yazan kısımdaki uzantılar varsa onları siliyoruz.

“C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe”  olacak şekilde   tarayıcıların  uzantılarını derliyoruz.

daha sonnra  web tarayıclarımızın  Google Chrome – Mozila – İnternet Explorer özelliklerine girerek arama sayfalarını istediğimiz  sayfa olarak düzenliyoruz .

Bu şekilde kurtulmuş olacağız.

Alternatif olarak Birde bilgisayarımızı Malware programı ile taratırsak sağlam olacaktır.

Aramasayfam için hazırlanan video size nasıl yapıldığı hakkında bir fikir verecektir.


 

Diğer Konu ve ipuçlarını gezmeden çıkmayın mutlaka işinize yarıyacak konu ve ipuçları vardır.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın