Globososo.inspsearch.com Sayfasını Kaldırma Resimli anlatım

Bu Yazımızda Globososo.inspsearch.com Sayfasını AdwCleaner Programını indirim kurarak Anlatmaya yada isterseniz program kurmadan nasıl kaldırıacağımızdan bahsedeceğim.

Bu Yönlendirme sayfası Globososo.inspsearch.com bilgisayarınıza indirdiğiniz demo – Ücretisiz yazılımlar aracılığı ile bilgisayarınıza bulaşarak Web Tarayıcılarınızın aarlarını değiştirerek her açtığınızda sizi bu sayfaya yönlendirirler Bu zamala bilgisayarınızda yavaşlamasını sağlıyan sahte arama motorudur.

Şimdi Gelelim Bu programı Nasıl Kaldırıcağız Başta dediğimiz gibi AdwCleaner Programını indiriyoruz. Bu programı indirip kuruyoruz ve çalışan tüm programları kaparatak ;

adwcleaner scanner virus

Scan Butonu ile bilgisayarımızı iyice taratıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı Taratıkdan sonra Globososo.inspsearch.com ile ilgili girdileri bulaak işaretliyoruz ve Clean Butonu ile siliyoruz. Bu işlemi Yaptıkdan sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı Yeniden Başlattııkdan sonra Masaüstünde Web Tarayıcıların kısayollarını google chrome-mozilla-explorer bunların özelikler kısmına girerek http://www.Globososo.inspsearch.com  uzantısını siliyoruz.

Remove Globososo inspsearch

Resimdeki görüldüğü gibi http://www.Globososo.inspsearch.com Url uzantısını siliyoruz. Bu uzantıları masaüstündeki tüm web tarayıcıların özellikler bölümüne girerek temizliyoruz.

Artık Son işlem olarakda Tarayıcıların Ana Sayfa ‘larını google yada başka istediğiniz bir siteye girerek değiştirmeniz. Böylelikle bu sayfadan kurtulmuş olacaksınız.

Program Kurmadan Kaldırma ;

Aramasayfamc.om için hazırladığım bu video aynen Globososo.inspsearch.com içinde yapabilirsiniz metot aynı arama kelimeleri farklı olacak tabiki video izliyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın