Anlatım 01 : Deep Freeze Nasıl Kurulur ve Kaldırılır (Video) – Adem OCUT

Merhaba Arkadaşlar Deep Freeze kurma ve Kaldırmayı size video şekilde anlatmaya çalışacağım ilk önce deep freeze den bahsetmek istiyorum.

Deep freeze Nedir  ;

Deep Freeze bilgisayarınızı sanki derin dondurucuda dondurmuşunuz da  eski tazeliğini koruyan sebze meyve gibi düşünebilirsiniz.

Bilgisayarınıza deep freeze kurdukdan sonra kurduğunuz zamanda gibi bilgisayarınızı o ayarda tutmaya yarıyan viruslerden ve diğer bozulmalara karşı koruyan bir yazılımdır. Bilgisayarınızda deep freeze çalışırken hiç bir değişikliklerden etkilenmiyor açılıp kapatılınca eski ayarınıza geri dönüyorsunuz. peki yeni bir program yüklemek istiyorum diye soracak olursanız ozaman deep freezi ozaman pasif edip kurmanız gerekecek ve yeni ayarlar için tekrar aktif etmeniz gerekecejtir. unutmayınızki her devasında bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecektir.

Bu Program İnternet Cafeler için ideal bir programdır.

Not : Bu program biraz sıkıntılır işi bilen kişilere kurdurun yada kaldırdın. Bu program genelde işletim sistemi Neresi ise oraya kurulur (örnek ; C: Bölümüne kurulu ise C: bölümünün Deep Freeze alınır.

Şimdi Deep Freez Programı nasıl kurulur ve Kaldırılır onu izliyelim.

Bu Video Adem ÖCÜT Tarafından Hazırmanmıştır.

Diğer Katagori ve ipuçları gezmeden çıkmayın mutlaka işinize yarıyacak Bilgiler Vardır.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın