[Çözüm] Thesecureservice.com Viruslu Sayfayı Kaldırma – Remove Thesecureservice

Thesecureservice.com Yönlendirme Sitesini  AdwCleaner Programını Burdan İndirerek Kaldıracağız.  Bu programı indirdikden sonra Programı kuruyoruz kurdukdan sonra tüm çalışan programları kapatıyoruz. Daha Sonra AdwCleaner programını çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

Bu programı açtıkdan sonra Scan Tuşuna basarak Bilisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı tarattıkdan sonra Thesecureservice.com  ile ilgili kayıtları işaretliyoruz ve Clean ile temizliyoruz. Bu temizleme işlemini yaptıkdan sonra bilgisayarımıza reset atıyoruz.

Bilgisayarımızı yeniden başlattıkdan sonra Masaüstündeki Kısayollarındaki http://www.Thesecureservice.com link siliyoruz.( Delete)

Resimdeki işaretli olan link siliyoruz. bu uzantı yönlendirme yapan linktir.

Daha sonra imasaüstündeki tarayıcıların i.explorer-chrome-mozilla taracıların anasayfalarını google.com olarak yada istediğiniz bir site ile değiştiriniz.

Bu yönlentemle kurtulacaksınız.

Program Kurmadan Bu Viruslu sayfadan kurtulma ;

Bilgisayarınıza AdwClenaer programı kurmadan Regiedit kayıtlarını temizliyerek kurtulabilirsiniz. Bunun  aramasayfam.com için hazırladığım video aynen Thesecureservice.com için uygulayabilirsiniz.

 

Video ;

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın