Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Yeşil Kart Kazandınız Reklam Virüsu Nasıl Kaldırılır

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda bazen hangi siteye girdiyseniz karşınıza ” 1 mesajınız var Yeşil Kart Kazandınız ” reklamlarını görürsünüz , Bunun Nedeni bilgisayarınıza indirdiğiniz ücretsiz yada deneme programları ile bulaşırlar.

Böylece Karşınıza herzaman bu mesajlar gelmeye başlar ve sizi rahatsız etmeye başlar. Peki Bilgisayarınıza bulaşan bu reklamları nasıl kaldırabiliriz.

1-Adım ;

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle Kaldır

Bu kısımda bilmediğiniz bilgisayarınızda devamlı çalıştırdığınız programların dışında bilmediğiniz yabancı programları kaldıralım.

Sorunun bir kısmı burada çözülecektir.

2-Adım ;

Daha sonra Tarayıcılarımızı Fabrika ayarlarına Geri getirelim yani tarayıcılarımızı resetliyeceğiz bunun için nasıl yapıldığına dair konu başlıkları  aşağıdadır.

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/” target=””]Explorer Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/” target=””]Mozilla Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Nasıl resetlenir Burdan[/button]

3-Adım ;

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programını indiriyoruz. Bu program çalıştırmadan önce diğer çalışan tüm programları kapatıyoruz ve bunu çalıştıryoruz.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımızı tarattıkdan sonra Zararlı girdilerin listesi gelecektir Bunları Clean ile siliyoruz. Bilgisayarımız Yeniden Başlıyacaktır.

[button color=”blue” link=”http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” target=””]AdwClaner Programı[/button]

4-Adım ;

Birde Bilgisayarımızı JunkWare programı indirip kuruyoruz Bu program çoğu şeyi halledecektir.

[button color=”blue” link=”http://www.gezginler.net/indir/junkware-removal-tool.html” target=””]JunkWare Programı[/button]

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın