Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] UpdatesJava.com Pop-up Nasıl Kaldırırım

Sponsorlu Bağlantılar

UpdatesJava.com pop-up sahte bir mesaj gösterimi yaparak sizi JavaUpdate indirmek için zorlar. Bunu yüklediğinizde ise bilgisayarınıza bir adware indirmiş olacaksınız.

Sizin izlerinizi takip edecek ve 3 kişiler bildirim yapabilirler. O yüzden bilgisayarınızdan kaldırmanızda fayda vardır. UpdatesJava.com pop-up nasıl kaldıracağız.

1-Adım ; 

Başlat > Denetim Masası > Programlar ve Özellikler ( Ekle / Kaldır ) bu kısımda bilmediğiniz göze çarpan programlar varsa kaldırıyoruz.

DP1815, Media Player 1.1, Video Player 1,3, LyricsSay-1, LyricXeeker,  HD 1,3, BetterSurf, LyricsGet, LyricsBuddy-1, AlLyrics, ElectroLyrics-1, a2zLyrics-1 , Websteroids, ScorpionSaver, HD-Plus 3.5

Buna benzer programları görürseniz bunları kaldırıyoruz.

2-Adım ; 

Daha Sonra bilgisayarımıza AdwCleaner Programı indiriyoruz.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımıza indirdiğimiz bu programı çalıştırmadan önce diğer çalışan tüm programları kapatarak Scan ile arama yapıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızla tarattıkdan sonra UpdatesJava.com ile ilgili zararlı girdileri işaretliyoruz ve siliyoruz.

Bilgisayarımız yeniden başlamış olacak bu işlemi yaptıkdan sonra ;

3-Adım :

Bilgisayarlarımızdaki yüklü İnternet Tarayıcılarını Sıfırlıyoruz bilmiyorsanız bunun nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/” target=””]Explorer Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/” target=””]Mozilla Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Nasıl resetlenir Burdan[/button]

 4- Adım ; 

Son olarak Başka bir Metod olarak ise Bilgisayarımızı JunkWare ile taratıyoruz.

junkware kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın