[Çözüldü] Triple-Search.com Sayfasını Kaldırma Resimli Anlatım

Triple-Search.com yönlendirme sitesini AdwCleaner Programı ile kaldıracağız ilk önce bu yönlendirme sitesinin nasıl bulaştığınından bahsetmek istiyorum. Bu Yönlendirme sitesi Triple-Search.com bilgisayarınıza indirdiğiniz Demo-ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşarak Web Tarayıcılarının yapısını bozarak her açtığınızda bu sayfayı sizi Triple-Search.com sayfasına Yönlendirecektir.

Bu Yönlendirme ile sahte arama motoruna maruz kalacaksınız ve zaman’la bilgisayarınızın yavaşlamasınada sebeb olacaktır ve bu sahte arama motoruda kendi insiyatifine dayanarak ama yapmaktadır.

Peki Bu Yönlendirme sayfası olan Triple-Search.com Sitesinden nasıl kurtulacağız. ?

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programını indiriyoruz ,Bu programı bilgisayarımıza kuruyoruz ve Diğer çalışan tüm programları kapatıyoruz.

adwcleaner scanner virus

Resim’de görüldüğü gibi Scan Yazan Buton’ a Basarak bilgisayarımızı bir tarammadan geçriyoruz.

adwcleaner scanner

 

 

Bilgisayarımızı taramadan geçirdikden sonra Bazı girdiler listelenecek Triple-Search.com ile ilgili girdileri işaretliyoruz ve Clean Butonu ile siliyoruz. Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Daha Sonra MasaÜstünde bulunan Web Tarayıcıların Kısayolarını temizlemek olacaktır. Google Chrome-mozilla-İ.explorer bunların teker teker Özellikler bölümüne girerek http://www.Triple-Search.com uzantılarını silmek olacaktır.

triple-search remove - triple-search temizleme

 

resimdeki görüldüğü gibi http://www.Triple-Search.com uzantısını siliyoruz .

Daha sonra Buraları sildikden sonra Web Tarayıcılarımızın Ana Sayfa Değiştirmeden google.com yada istediğimiz bir sayfaya ayarlayarak. çıkıyoruz bu şekilde kurtulmuş oluyoruz.

Program Kurmadan Bu Sayfayı kaldırmak isteyenler için ; 

aramasayfam.com sayfasını kaldırmak için hazırladığım video izliyerek triple-search.com için aynen uygulayabilirsiniz metod aynıdır.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın