Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] NewBrowserVersion.org pop-up Nasıl Kaldırabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza Bulaşan bu istenmeyen Açılır siteyi AdwCleaner Programı ile kaldıracağız Bu işleme başlamadan önce bu gibi siteler bilgisayarımıza nasıl bulaşır ondan bahsetmek istiyorum.

Bilgisayarımıza indirdiğimiz Demo ( Deneme ) yada Ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak bilgisayarın İnternet tarayıcılarının yapısını değiştirerek tarayıcılarımızı kullandığımızda bu sitelere yönlendirme yaparlar ve burayı kullanmamızı zorlarlar.

Şimdi gelelim bu siteleri nasıl kaldırabiliriz. Program kurup ve programsız kaldırmayı deneyeceğiz.

Program kurmadan Kaldırma ; 

Daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen NewBrowserVersion.org için uyarlayabilirsiniz uygulama metodu aynısıdır. sadece sizin yapmanız gereken aramasayfam yerine NewBrowserVersion.org yazmanız olacaktır.

Program Kurarak Anlatım : 

Başta dediğimiz gibi AdwCleaner Programını indirip kuruyoruz.

adwcleaner scanner virus

bilgisayarımıza kurduğumuz AdwClenaer Programını çalıştırmadan önce diğer çalışan tüm programları kapatarak çalıştırıyoruz ve Scan Butonu ile taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı Tarattıkdan sonra  NewBrowserVersion.org ile ilgili zararlı girdileri Siliyoruz ve Bilgisayarımız yeniden başlatılıyor.

Daha Sonra İnternet Tarayıcılarımızı Fabrika Ayarlarına Yani Resetleme Yapıyoruz.

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/” target=””]Explorer Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/” target=””]Mozilla Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Nasıl resetlenir Burdan[/button]

İnternet Tarayıcılarımızın ayarlarını Sıfırlıyoruz.

Diğer Bir Yöntem ;

Bilgisayarımıza JunkWare Programını indirip bu program ile taratıyoruz.

junkware kaldırma

Bilgisayarlarımızı Bu Yöntemlerle Denediğiniz’de Bu sorun aşılacaktır. Kolay Gelsin

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın