[Çözüldü] Nationzoom Sayfasını Kaldırma Resimli Anlatım

Nation zoom.com Bu yönlendirme sayfaları free ücretsiz yada demo programlar aracılığı ile bulaşırlar , bilgisayara bulaşmaları ile web taracıların anasayfalarını değiştirirler böylelikle sizi bu sayfaya yönlendirme yapmış olurlar. Konuyu fazla uzatmadan nasıl kaldıracağız bu sayfayı ?

1- Bilgisayarınıza ilk önce Adwcleaner programını indiriyoruz Bu programı bilgisayarmıza kurulumunu yapıyoruz.

2- Adwcleaner programını kurdukdan sonra tüm çalışan programları kapatıyoruz ve programı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

SCAN yazan kısma basarak bilgisayarımızı taratıyoruz.

3- Bilgisayarımızı tarattıkdan sonra Bilgisayarımızda bazı girdiler listelenecek Nation zoom.com ile ilgili gelen girdileri işaretliyoruz.

adwcleaner scanner

Nation zoom.com ile ilgili girdileri işaretliyoruz ve siliyoruz. daha sonra bilgisayarımıza reset atıyoruz.

4- Bilgisayarımızı yeniden başlattıkdan sonra Masaüstündeki  web tarayıcıların kısayol özelliklerine girerek  http://www.Nation zoom.com ilegili uzantıları sileceğiz.

webtarayıcılar

 

http://www.Nation zoom.com bu kısmı siliyoruz. Silinen Bu kısımla burayı kapatıyoruz.

5- Daha Sonra tarayıcıların anasayfalarında http://www.Nation zoom.com  varsa bunun istediğiniz bir sayfaya ayarlayınız .

 

 

Not : Program Kurmadan  Bu sayfadan kurtulmak için Aramasayfam için hazırladığım Video izliyerek aynen Nationzoom sayfasını uygulayabilirsiniz.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] Nationzoom Sayfasını Kaldırma Resimli Anlatım (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merhaba bu sitenizdeki tweeter facebook vs. eklentileriniz paylaştığınız içeriği engelleyecek şekilde ayarlanmış sanırım buna bir çözüm bulursanız eğer bence siteniz çok daha iyi olacaktır. saygılarımla..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın