[Çözüldü] linkbucks.com Yönlendirme Sayfasını Kaldırma (resimli)

Bu can sıkıcı linkbucks.com Yönlendirme Sayfasını Bilgisayarımıza indireceğimiz AdwClenaer Programı ile yada Registry kayıtlarını temizliyerek kaldırabilirsiniz. Bu sayfalar genelde bilgisayarınıza indirdiğiniz free-demo-ücretsiz programların aracılığı ile bulaşırlar ve web browserlerin yapısını değiştirerek sizi linkbucks.com sitesine yönlendirmiş olurlar.

Şimdi Gelelim linkbucks.com Sitesini Nasıl Kaldırırız. ?

ilk önce size aramasayfam.com için hazırladığım video izliyerek aynen linkbucks.com sitesi için bu formulu uygulayabilirsiniz.

Video ;

 

Bu video izleyince biraz fikriniz olmuştur. Şimdi Gelelim Bilgisayarınıza Adwcleaner programı indirerek yapmaya. Bu Programı AdwCleaner burdan indirerek başlıyalım.

Bu programı indirdikden sonra bilgisayarımıza kuruyoruz. Daha sonra programı çalıştırıyoruz burda dikkat edilmesi gereken bu program haricinde çalışan programların tümünü kapatalım.

adwcleaner scanner virus

Bu programı açıyoruz ve SCAN butonu ile bilgisayarımızı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı tarattıkdan sonra bilgisayarımızdaki zararlı girdiler gelecektir. linkbucks.com ile ilgili girdileri işaretliyoruz ve CLEAN ile bu girdileri siliyoruz.Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı yeniden başlattıkdan sonra Web Browserlerin Hedef Url de bulunan http://www.linkbucks.com  uzantısını siliyoruz.

Web Browserlerin google chrome – internet explorer – Mozilla özelliker  bölümüne tektek giriyoruz ve uzantısı düzetliyoruz.

Resimdeki görüldüğü gibi işaretli http://www.linkbucks.com uzantısı silmek olacaktır. Bu Uzantıyı sildikden sonra burdan çıkıyoruz ve Web Tarayıclarımızın Ana SAyfalarını istediğimiz bir anasayfaya google.com olabilir buna ayarlamak olacaktır.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın