Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] govome.inspsearch Sayfasını Kaldırma Resimli

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yönlendirme sayfasını bilgisayarımıza idirip kuracağımız AdwCleaner programı ile temizliyeceğiz. Bu programı kurup ssite kaldırmadan önce bunun nasıl bulaştığından bahsedeceğim.

Bu Yönlendirme siteleri bilgisayarımıza download ettiğimiz demo yazılımlar ve Ücretsiz yazılımlar aracığılı ile bulaşırlar. Bulaşmaları ile birlikte Web Tarayıcılarımızın Yandex,Explorer,Mozilla ve Chrome tarayıcıların Hedef Url lerini ve anasayfalarını değiştirerek sizi böyle sahte arama motorlarını kullanmaya zorlarlar.

şimdi Gelelim bilgisayarımıza indir ‘eceğimiz AdwCleaner programı ile bilgisayarımıza bulaşan bu siteyi temizliyelim.

Bilgisayarımıza kurduğumuz AdwClenaer Programını çalıştıralım bilgisayarımızda başka çalışan programlar olmamasına dikkat edelim açık programları kapatalım.

adwcleaner scanner virus

 

Scan Butonu ile bilgisayarımızı taratmaya başlıyalım.

adwcleaner scanner

 

AdwCleaner Programı ile tarattıkdan sonra bir çok girdileri göreceksinizdir govome.inspsearch.com ile ilgili girdileri işaretleyip bunları CLEAN Butono ile siliniz.

Bu girdileri sildikden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıyorsunuz.

Bilgisayarımız yeniden Başladıkdan sonra Masa Üstünde Bulunan Yandex,Mozilla,Explorer,Chrome ‘nin Özellikler Bölümüne giriyoruz bunları ayrı ayrı yapmamız gerekmektedir. Hedef Url uzantısındaki

http://www.govome.inspsearch.com  Uzantısı Sileceğiz.

 

govome inspsearch com Temizleme

 

Resimde görüldüğü gibi Hedef  : kısmındaki http://www.govome.inspsearch.com uzantısını ordan siliyoruz ve çıkıyoruz.

Daha Sonra Yandex,Explorer,Chrome,Mozilla tarayıcıların Ana Sayfalarını Google yada istediğiniz bir siteye ayarlayınız. Bu şekilde kurtulmuş olacaksınız.

Program Kurmak istemeyenler için Bu Siteyi Kaldırma

Aramasayfam için hazırladığım bu video aynen govome.inspsearch sitesi içiin uygulayabilirsiniz aynı yöntemlerle bu sıkıntıdan kurtulmuş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] govome.inspsearch Sayfasını Kaldırma Resimli (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın