Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Feven 1.7 Pop-Up Sayfası Nasıl Temizlenir

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu reklam sayfası bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar ve tarayıcıları etkilerler.Online alış veriş sitelerine girdiğinizde yada sosyal medya sitelerine girdiğinizde karşınıza çıkarlar. burda çıkan reklamlar sizi rahatsız etmeye başlar ve sizin aracılğınızla bu reklamlardan para kazanırlar.

Peki Bu reklamlar nasıl kaldırırız ?

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır Kısmına giriyoruz.

Program Ekle kaldır kısmında Feven 1.7 programı ve buna benzer bilmediğiniz yabancı programlar varsa kaldırıyoruz.

 

İnternet Tarayıcılarımızın Ayarlarınızı Resetliyoruz yani Fabrika Ayarlarına geri dönüyoruz Bunun için Yer imlerinin yedeğini almayı unutmayınız.Tarayıcılar ile ilgili Nasıl Reset yapılıyor öğrene bilirsiniz.

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/” target=””]Explorer Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/” target=””]Mozilla Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Nasıl resetlenir Burdan[/button]

 

Tarayıcılarımızı Resetledikden Sonra Bilgisayarımızı AdwCleaner Programı indirip kuruyoruz ve Bununla Tarama Yapıyoruz.Bu program ile taratma yapmadan önce diğer çalışan tüm programları kapatıp bununla çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımızı Bu program ile taratıyoruz ve Feven 1.7 ile ilgili zararlı girdileri işaretleyip siliyoruz.

[button color=”blue” link=”http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” target=””]AdwClaner İndir[/button]

Bilgisayarımızı Son olarak birde Junkware programı ile taratalım bu program istenmeyen tools bar kaldırmak için kullanılır.

[button color=”blue” link=”http://www.gezginler.net/indir/junkware-removal-tool.html” target=””]Junkware İndir[/button]

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın