[Çözüldü] Downdapp.com Sayfasını Kaldırma – Downdapp.com Remove

Downdapp.com Sayfasını AdwCleaner Programı ile birde Program kurmadan temizlemeye çalışacağız. ilk önce Downdapp.com Sayfasının nasıl bulaştığından biraz bahsetmek istiyorum.

Downdapp.com Sayfası bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz ücretsiz ve Demo programlardan bulaşmaktadır. Sizin iradeniz dışında AnaSayfalarınızı değiştirerek Downdapp.com sayfasına yönlendirler ve size sahte bir arama motoru olarak burdan aramaya zorlarlar.

Şimdi gelelim bu Downdapp.com sayfasını nasıl kaldıracağım . Ben size iki yol olarak göstereceğim birincisi program kurarak diğeri ise programsız nasıl kaldırlır bunun hakkında fikir vereceğim

İlk önce AdwCleaner Programını indirerek program kurarak kaldırma işleminden bahsetmek istiyorum. Bu programı bilgisaarımıza indiriyoruz ve kuruyoruz.

Daha Sonra bilgisayarımıza kurdukdan sonra çalışan tüm programları kapatarak bu program ile bir taratma yapacağız.

adwcleaner scanner virus

Scan Butonu ile Bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı tarattıkdan sonra Downdapp.com ile ilgili Girdileri işaretliyoruz ve Clean butonu ile siliyoruz. Bilgisayarımızı bu girdileri sildikden sonra yniden başlatıyoruz.

Bundan sonra Masaüstünde bulunan Web Tarayıcıların kısayolların üzerne gelerek Özellikler bölümünden http://www.Downdapp.com uzantılı url kayıtlarını temizliyoruz.

Downdapp.com remove - Downdapp.com Sayfa kaldırma

Resimde işaretli olduğu gibi http://www.downdapp.com  linkini kaldırıyoruz bunu tüm Explorer-Mozilla ve Chrome için geçerli olacak şekilde uyguluyoruz.

Bu işlemide yaptıkdan sonra Web Tarayıcılarımızın Ana Sayfalarını downdapp ise bunu google yada bir başka siteye ayarlıyoruz böylelikle program kurarak bu işlemi halletmiş oluyoruz.

Program Kurmadan Downdapp.com sayfasından kurtulma

Aramasayfam.com için hazırladığım Video izliyerek Aynen Downdapp.com Sayfası için uyarlıyabilirsiniz Metot aynıdır bu şekilde kurtulmuş olacaksınız.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın