[Çözüldü] Delivery67.com Yönlendirme Sitesini Kaldırma

Merhabalar Delivery67.com sitesini bilgisayarımıza indireceğimiz AdwCleaner Programı ile kaldıracağız. Bu siteyi kaldırmadan önce Bilgisayarımıza nasıl bulaşırlar onu bir inceleyelim. 

Bu sahte arama motorları bilgisayarımıza indirdiğimiz Demo yada Ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar. O andan itibaren web browser tarayıcıların yapılarını değiştirerek sizi bu sahte arama motorlarını kullanmanızı zorlarlar ve zamanlar bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olurlar.

şimde gelelim bilgisayarımıza indireceğimiz AdwCleaner programı ile kaldırmaya bilgisayarımıza indireceğimiz bu programı kurup çalıştıralım not : bu program haricinde çalışan programlarınız olmasın.

adwcleaner scanner virus

 

bilgisayarımıza kurduğumuz AdwCleaner  Scan butonu ile bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Tarattıkdan sonra Delivery67.com ile ilgili tüm girdileri işaretliyoruz ve Clean butonu ile siliyoruz. Daha sonra bilgisayarımız yeniden başlatılıyor.

adw

 

bilgisayarımız yeniden başladıkdan sonra Masa Üstünde bilgisayarımızda yüklü olan web tarayıcılarımızın teker teker Özelliklerine girerek Hedef kısmındaki http://www.Delivery67.com uzantısını siliyoruz.

delivery67 remove

 

Resimde işaretli olan link http://www.delivery67.com  ordan siliyoruz. 

Bu işlemi yaptıkdan sonra web taracılarımız Ana Sayfalarında www.delivery67.com ayarlı ise bunları istediğiniz bir siteye ayarlayınız. Böylece bu şekilde kutulmuş olacaksınız.

 

Programsız Kaldırma : 

Aramasayfam için hazırladığım video izliyerek aynen www.delivery67.com içinde uyarlıyabilirsiniz sadece yapmanız gereken aramasayfam.com yerine www.delivery67.com yazmanız olacakdır.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın