Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Browse-search.com Yönlendirme sayfasını kaldırma Resimli

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızı bulaşan bu viruslu yönlendirme sayfasını AdwCleaner Programı ile kaldırmaya çalışacağız. Bu programı bilgisayarımıza kurmadan önce bu sayfa hakkında bilgi vermek istiyorum.

Bu yönlendirme sayfası olacam Browse-Search .com sayfası bilgisayarımıza indirdiğimiz ve kurduğumuz demo ve ücretsiz free yazılımlardan bulaşmaktadır.

Bu Yönlendirme sayfası bilgisayarımıza bulaşınca web Tarayıcılarımızın Hedef Url lerini değiştirip Browse-Search .com Sayfasına yönlendirilirsiniz bu sahte arama motorunu kullanılmasına zorlanır bu zamanla bilgisayarımızı yavaşlamasına sebeb olur.

Şimdi Bilgisayarımıza kuracağımız AdWcleaner Programını Bilgisayarımıza kuraralım.  Bu programı bilgisayarımıza kurdukdan sonra çalışan tüm programları kaparatak Bu program çalıştıralım.

adwcleaner scanner virus

 

işaretle belirtilen Scan Butonu ile bilgisayarımızı taratalım.

adwcleaner scannerBilgisayarımızı tarattıkdan sonra  Browse-search.com ile ilgili tüm girdileri işaretliyoruz ve Clean Butonu ile siliyoruz. Bu girdileri sildikden sonra Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı yeniden başlattıkdan sonra Masaüstünü kısayolları bulunan Mozilla-Explorer-Yandex ve Chrome tarayıcıların Özellikler Bölümüne giriyoruz ve http://www.Browse-search.com uzantılarını siliyoruz.

browse-search yönlendirme sayfasını silmeResimde Görülen işaretli url ‘yi siliyoruz.

Daha sonra burdan çıktıkdan Sonra Web Tarayıcıların AnaSayfalarını google.com yada istediğiniz bir sayfaya değiştirerek bu işlemleri tamamlamış oluyoruz.

Programsız Kaldırma ; 

Aramasayfam.com için hazırladığım bu video ile aynen Browse-Search.com için uyarlıyabilirsiniz Metod Aynıdır.burda yapılması gereken aramasayfam.om yerine browse-search.com olarak değiştirerek yapmanız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın