Conduit Search Yönlendirme Sayfasını Kaldırma – Conduit Search Remobe

Conduit Search Yönlendirme Sayfası Genelde free ücretsiz yüklediğiniz programlardan bulaşırlar ve sizin izniniz olmadan ana sayfanızı değiştirirler siz web tarayıcısını açtığınızda  Conduit Search sayfasına yönlendirme yaparlar.

Bu zamannla sizin canınızı sıkacak bir durum alır. Peki Bu yönlendirme sayfası nasıl kaldırılır. ?

 

ilk önce Registry Kayıtlarından kaldırmamız gerekecektir bunun için  Win + R tuşlarına basıyoruz. ve çalıştır penceresini açıyoruz. buraya Regedit komutunu yazyoruz.

Bu komutu çalıştırdığınızda kayıt defteri açılacaktır. Kayıt Defterinde tekrar CTRL + F  Bul penceresini açıyoruz. Arama yerine Conduit yazarak tüm registry kayıtlarındaki girdileri siliyoruz.

Tüm Conduit kayıtlarını sildiğimize emin oldukdan sonra burayı kapatıyoruz.

 

Şimdi Masaüstünde iexplorer-mozilla-Chrome  kısayol özelliklerine giriyoruz. ve Hedef uzantıların arkadasındaki htttp://www.search.conduit.com  varsa bunları siliyoruz.

 

Hedef Uzantı “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe” bu şekilde temiz olacaktır. tüm webtarayıcı kısayollarının hedef uzantılarını temizledikden sonra.

 

Tek tek Tarayıcıların anasayfalarını istediğimiz bir sayfa olarak ayarlıyoruz ve bu şekilde kurtulmuş olacağız.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın