Blekko Yönlendirme Sayfası Nasıl Kaldırılır – Blekko Remove – Sistem ve Ağ Uzmanlığı

Nedir bu yönlendirme sayfalarından çektiğimiz der gibisiniz , Bu yönlendirme sayfaları genelde free bedava programlar sayesinde bulaşırlar ve bilgisayarın web tarayıcıların ana sayfalarını değiştirirler .

İnternet sayfalarını açtıkdan sonra ana sayfanız yerine blekko sayfalasına yönlendirilir buda zamanla can sıkar peki bu yönlendirme sayfasını nasıl kaldırılır.

 

Blekko Yönlendirme Sayfası nasıl kaldırılır ;

Denetim Masası > Program Ekle Kaldır kısmına girerek Blekko olan programlar varsa kaldırıyoruz.

İlk önce Registry Kayıtlarını Temizlemek gerecektir , bunun için Win + R tuşlarına Basarak Çalıştır Penceresini Açınız Bu pencereye Regedit yazarak kayıt defterini açınız.

Burda Ctrl + F tuşlarına Basarak Arama penceresini açınız buraya Blekko yazarak tüm kayıtları aratınız. ve gelen kayıtları siliniz.

Tümünün silindiğinden Emin oldukdan sonra burayı kapatınız.

 

Daha Sonra masa üstündeki Web Tarayıcıların Kısa yollarının özelliklerini girerek  http://www.blekko.com  yazan kısımlarını temizleyiniz.

 

“C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”

 

Bu Şekilde olacak şekilde ayarlayınız. DAha Tarayıcıların tek tek girerek anasayfaınızı google.com yada istediğiniz sayfaya ayarlayınız. Bu şekilde kurtulsunuz.

 

Diğer Konu ve ipuçllarını Ziyaret etmeden çıkmayın işinize Yarıyan Mutlaka ipuçları vardır.

 facebook begen

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın